Marcode Endüstriyel Etiketleme ve Yazdırma Sistemleri, zor şartlara dayana bilen kalıcı ve özel etiketlerin üretimi ve satışı konusunda tüm endüstriye hizmet verme amacı ile 2018 yılında kurulmuştur. Endüstriyel markalama alanında geniş ürün gamı ve spesifik talepleri karşılayabilme kabiliyeti ile alanında en iyi ve en kaliteli hizmeti sunan global firma olma hedefindedir. Kurucuları ve çalışanları hedeflerine ulaşmak için 15 yıllık mesleki tecrübeye ve donanıma sahiplerdir.

Endüstri 4.0 devriminin yaşandığı günümüz sanayi devriminde verilerin depolanması, sayılabilmesi ve bunun takibinin yapılabilmesi ürünlerin ve yapılan iş proseslerinin düzenli olarak kontrol edilebilmesi, herhangi bir arıza durumunda proje okunarak sahada sistem üzerinde yol takibinin yapılabilmesi, kaliteli ve doğru uygulanmış bir markalama sisteminden geçmektedir.

Markalama sistemi öncelikle talebin oluşması ile başlar. Satın alınan doğru markalama ürünleri (Etiket, yazıcı ve yazılım) Doğru yazıcı ve ribon ile yazdırılarak ilk aşama tamamlanmış olur. Projeye göre yazdırılan bu markala ürünleri çok ciddi bir mesai ve emek harcanarak sahada yerlerine takılmak sureti ile uygulanmış olur. Bu proses in en önemli unsuru zamandır. Zaman her işletme için çok maliyetli bir unsurdur. Zamanın doğru kullanılmaması işletmelere çok ciddi zararlar vermektedir. Doğru ve kaliteli markalama ürününün kullanılmaması çok ciddi emek , maliyet ve zaman kayıplarına yol açmaktadır. Bu kayıpların önüne geçmek ve en iyi sonucu elde edebilmek için kaliteli ve doğru markalama ürününün kullanılması gerekmektedir. Marcode Endüstriyel Etiketleme ve Yazdırma Sistemleri bu prosesin en doğru şekilde uygulanmasını sağlamak ve en kaliteli hizmeti sunma hedefi ile kurulmuş bir işletmedir. 15 yıllık tecrübe ve birikimini, değerli iş ortakları ile paylaşma arzusundadır.

Bunun dışında sattığı yazıcılara ve diğer yazıcı tamir ve bakım taleplerine karşılık verebilme amacı ile kendi bünyesinde teknik servis ve kurulum hizmeti vermektedir. Etiket ve yazıcılar ile birlikte son kullanıcının işini kolaylaştıracak pratik çözümler sunabilecek yazılımları projelendirerek kullanıcıya özel yazdırma imkanları sunabilen yazılım çözümleri konusunda sürekli yenilikçi çözümler ile çalışmalarına devam etmektedir.

En temel amacı endüstriyel şartlarda dış ortam ve iç ortamda her türlü doğal, endüstriyel şarta ve belirli kimyasallara karşı dayanıklılık gösterebilecek uzun ömürlü silinmeyen ve özel işlevleri olan etiketleri üreterek sektörde faaliyet gösteren ve verdiği hizmetlerle fark yaratan bir firma olma hedefinde çalışmalarını büyük bir hırs, azim ve karalılık ile sürdürmektedir.